Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
marss
Junior Member
Od: 10.2006
Offline
#
2332
19.08.2010, 19:53
Witam.
Ja na chwile zmienię gorące tematy na "topie" i spytam was czy nie wiecie czy klub szuka jakiegoś głównego sponsora czy nadal pan Cupiał sam będzie płacił za reklamę Telefoniki?
marss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marss
Znajdź inne posty napisane przez marss