Wyświetl pojedynczy post
marss
Junior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2332
Stary 19.08.2010, 19:53
Witam.
Ja na chwile zmienię gorące tematy na "topie" i spytam was czy nie wiecie czy klub szuka jakiegoś głównego sponsora czy nadal pan Cupiał sam będzie płacił za reklamę Telefoniki?
Odpowiedz cytując