Wyświetl pojedynczy post
Grzesiek7
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Ogrody Królewskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13984
Stary 19.08.2010, 19:47
Dowiedzieliśmy się, że w innych miastach się wygłupili otwierając nieukończone stadiony, np. zaledwie 3 trybuny i uroczyste otwarcie na placu budowy...
A nasze miasto się wygłupiać nie będzie...

Pierwszy mecz 7 września - reprezentacja, później zgodnie z harmonogramem ligi wchodzi Wisła
Powód: TS
Ostatnio edytowane przez Grzesiek7 : 19.08.2010 o godz. 19:49.
Odpowiedz cytując