|
Dowiedzieliśmy się, że w innych miastach się wygłupili otwierając nieukończone stadiony, np. zaledwie 3 trybuny i uroczyste otwarcie na placu budowy...
A nasze miasto się wygłupiać nie będzie...
Pierwszy mecz 7 września - reprezentacja, później zgodnie z harmonogramem ligi wchodzi Wisła
Powód: TS
Ostatnio edytowane przez Grzesiek7 : 19.08.2010 o godz. 19:49.
|