Wyświetl pojedynczy post
Hanex
Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13981
Stary 19.08.2010, 19:44
Jak na razie przedstawia historie budowy, od 1999 r.
Edit, w najbliszym czasie oddaja 2 trybuny, wschodnia i poludniowa (nie powiedzial dokladnie kiedy), w listopadzie calosc. 1 mecze przy 2 trybunach.
Edit 2, przedstawial Majchrowski, teraz gada Basalaj, w sumie zadnych konkretow jak na razie... Ale mowi zdecydowanie wyrazniej, teraz leca pytania od redaktorow.
Edit 3, 7 wrzesnia repra, po tym meczu wchodzi Wisla.
Edit 4, grubo, poszlo pytanie o wykonczenia, Majcher sie wybitnie oburzyl, ze redaktor napisal jednostronny akrtykul i w sumie na pytanie nie odpowiedzial, tylko zwalil na Obtulowicza, ze on tak chcial.Teraz produkuje sie Niedzialkowska, twierdzi, ze ewelacja ma byc malowana. Mowi o oszczednosciach, ktory byly wprowadzone w celu poprawy bezpieczenstwa (!!).
Ostatnio edytowane przez Hanex : 19.08.2010 o godz. 19:52.
Jazda jazda jazda! BIALA GWIAZDA!!
Odpowiedz cytując