bravelukas napisał(a):

ale na zachodniej polimex szopke odstawia...na trybunie prace, dzwig w narozniku chodzi, podnosnik przy dachu.....a w zwykły dzien robia do 18
|
Robic zrzuty ekranu. Mozna z tego wtedy zlozyc kabaret pt. ''Praca polimexu przed-podczas-po wizycie Majchra na stadionie''.