krkgiba napisał(a):

jakosc dzwieku tragiczna w tej relacji... a moze to takie naglosnienie mamy na stadionie?
|
też się zastanawiam czy to wynik transmisji ? już nawet swojego lapka podejrzewałam bo przecież nie fachowe nagłośnienie naszej Twierdzy
edit: a jednak gość mówi że to tam coś nawala