Wyświetl pojedynczy post
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13968
Stary 19.08.2010, 19:10
krkgiba napisał(a):Wyświetl post
jakosc dzwieku tragiczna w tej relacji... a moze to takie naglosnienie mamy na stadionie?
też się zastanawiam czy to wynik transmisji ? już nawet swojego lapka podejrzewałam bo przecież nie fachowe nagłośnienie naszej Twierdzy

edit: a jednak gość mówi że to tam coś nawala
Ostatnio edytowane przez mgła : 19.08.2010 o godz. 19:12.
Odpowiedz cytując