|
nic szczegolnego nie graja, Ukraincy kompletnie bez formy.. ale czasem jak chca to przycisna.. w sumie jak awansuja nic sie nie stanie, nawet lepiej, kasy w LE nie ma prawie zadnej (tzn porownac ja do LM to pikus) , pomecza sie w pucharach, zaczna sie skupiac na nich, odpuszczac lige, moze jakies nieszczesne kontuzje.. nie powinno byc zle w razie ich awansu, w sumie to ogladam to i zadnych emocji, bo to LE , a nie LM..
|