|
Aż nie wiem czy sie smiac czy płakać, przydałaby się dokumentacja zdjeciowa ( z kamerek) jak w przeciągu ostatnich tyg "pracowali" o tej godzinie, bo to kpina jakaś żeby tak udawać i rzucić Majchrowi przed oczy i spytać jak tak można?!
\
BTW jak domalowali te linie to dopiero widze, że ta odległość do boiska jest jednak ogromna... może reklamy led-owe troche to skrocą optycznie bo masakra
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez mgła : 19.08.2010 o godz. 19:05.
|