dynek.pl napisał(a):

|
glupiego udajesz ? w ogole to temat mial byc chyba zamkniety ?
|
Dobrze gada, człowiek chce sobie mecz oglądnąć i pokibicować Ukraińcom, a jakiś debil z telewizji który w zamyśle miał być obiektywnym komentatorem będzie mi narzucał poglądy
