polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
1. Wielkim planem Basałaja było odmłodzenie drużyny. Właśnie dlatego zakontraktował Paljica, Chaveza i teraz pozyskuje Włocha. Młodość, młodość, młodość - do Cikosa i Bunozy przecież świat należy.
|
Nie przesadzaj, Chavez ma 26, Paljic 27. Bonetto narazie nie jest nasz. Nie da sie stworzyc druzyny o sredniej wieku 21 lat. To nie wypali, bardziej doswiadczeni zawodnicy tez sa potrzebni.