Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33762
Stary 19.08.2010, 18:57
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
1. Wielkim planem Basałaja było odmłodzenie drużyny. Właśnie dlatego zakontraktował Paljica, Chaveza i teraz pozyskuje Włocha. Młodość, młodość, młodość - do Cikosa i Bunozy przecież świat należy.
Nie przesadzaj, Chavez ma 26, Paljic 27. Bonetto narazie nie jest nasz. Nie da sie stworzyc druzyny o sredniej wieku 21 lat. To nie wypali, bardziej doswiadczeni zawodnicy tez sa potrzebni.
Odpowiedz cytując