Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
rainha
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
13956
19.08.2010, 18:50
Wam też tak obraz klatkuje i ścina? Chodzi mi o ten obraz.
http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...tadionu-wisly
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób.
Kraków to nasz gród,
Wisełko naprzód!
rainha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rainha
Znajdź inne posty napisane przez rainha