SĘDZIA ZGRED napisał(a):

|
Ten Bonneto to on za młody nie jest , jakiegoś progersu bym sie u niego nie spodziewał... już wole młodych Cikosow czy Bunozów...Więc po cholere sprzedawali Głowe bo niby chcieli odmłodzić skład a teraz jakiś dziadków sprowadzaja ... jeden wielki szrot..
|
Ale pewnie jest za
darmo. A to najważniejsze dla naszego klubu. Diaza sprzedadzą za 1 mln euro a będzie kopacz za darmo. Przecież tak działa Wisła od lat. Sprzedać za kasę a za darmo sprowadzić następcę.