Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33755
Stary 19.08.2010, 17:33
1. Wielkim planem Basałaja było odmłodzenie drużyny. Właśnie dlatego zakontraktował Paljica, Chaveza i teraz pozyskuje Włocha. Młodość, młodość, młodość - do Cikosa i Bunozy przecież świat należy.

2. Mnie też urzekała Wisła złożona z najciekawszych, najlepszych Polaków + kilku dobrych graczy z poza kraju. Legia cudzoziemska mnie nie przekonuje, zwłaszcza, gdy my nie budujemy dream teamu Ligi Mistrzów, a naszą starą, dobrą Wisełkę. Polaków, którzy wywalczyliby mistrzostwo i coś urwali w pucharach da się znaleźć.
Odpowiedz cytując