sztafi napisał(a):

Patrze na kamerke i mnie krew zalewa. Chodzi brygada i zamiata stopnice na zachodniej bo Majchrowski ma sie pojawic na budowie. Dobrze ze z murawa jest juz wszystko OK bo pewnie zabralibysie za jej malowanie. Pisz wymaluj jak z latach 70-tych. (w sumie pryncypalowi miasta te praktyki nie sa obce)
Czy nie ma bardziej pilniejszych prac na tej budowie
|
Ponoć ma się pojawić czerwony dywan

Jestem pozytywnie zaskoczony tym, że przyjmiemy w tej rundzie kibiców gości.