Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13950
Stary 19.08.2010, 16:56
sztafi napisał(a):Wyświetl post
Patrze na kamerke i mnie krew zalewa. Chodzi brygada i zamiata stopnice na zachodniej bo Majchrowski ma sie pojawic na budowie. Dobrze ze z murawa jest juz wszystko OK bo pewnie zabralibysie za jej malowanie. Pisz wymaluj jak z latach 70-tych. (w sumie pryncypalowi miasta te praktyki nie sa obce)
Czy nie ma bardziej pilniejszych prac na tej budowie
Ponoć ma się pojawić czerwony dywan
Jestem pozytywnie zaskoczony tym, że przyjmiemy w tej rundzie kibiców gości.
Odpowiedz cytując