|
jak wyglada sprawa z lawkami rezerwowych? Kiedy beda je robic i jak one beda wygladac? Beda na trybunie (a la ManU), w lekkim obizneniu, czy postawia normalne budki i po sprawie? Jakie beda fotele? Ciekawi mnie bardzo ten temat
Jazda, Jazda, Jazda - BIAŁA GWIAZDA!!!!
|