|
Ludzie! Według mnie na razie oddają kawałek sektora E tylko do dyspozycji gości, ponieważ robią dojścia. Zapewne dopiero po postawieniu muru chińskiego i zasieków na drogach dojścia, oraz odgrodzeniu kiboli przyjezdnych od miejscowych na sektorze, wpuszczą wszystkich normalnie.
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
|