Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13944
Stary 19.08.2010, 15:33
Markus napisał(a):Wyświetl post

Ciekawe, który to geniusz wymyślił oddanie gościom całej trybuny południowej i jakie to tym razem nieprzekraczalne przeszkody uniemożliwiły przygotowanie tam normalnego sektora dla przyjezdnych wraz ze strefą buforową?
ale chyba do czasu zakonczenia budowy... czy po oddaniu stadionu sektor E bedzie wylaczony z uzytku, 2 tys przyslugujacych im biletow (to i tak bardzo duzo w porownaniu z innymi stadionami gdzie pojemnosc jest taka sama lub duzo wieksza) i ponad 3 tys stac bedzie puste? mam nadzieje ze nie zrozumialem do konca przekazu bo to bylby szczyt komedii, po to sie przeciez walczylo o sektor gosci na E zeby Wisly wiecej wchodzilo i mialo to rece i nogi.. czyli przyjezdni obok E.. zadnych buforow.. tylko wysoki konkretny plot bez przeswitow zeby nie prowokowac sie wzajemnie roznymi gestami i najlepiej pociagniety jak najwyzej pod dach zeby nie bylo mozliwosci przerzutki roznych gadzetow...i kibice Wisly.. troche mozgu i nie trzeba zadnych buforow

Sinoos no miejmy nadzieje, bo z nimi to nic nie wiadomo.. tuz to bylaby kompromitacja na calego.. a bylo ich wystarczajaco duzo, nowych kwiatkow nam nie potrzeba..

z niewlasciwej strony Blon, jak domniemam kladziona kosteczka.. http://www.wikipasy.pl/images/4/49/2...ebudowa_44.jpg
to juz niepotrzebny asfalt? skandal! jak karetka bedzie jechac po takiej kostce.. nie panie Majchrowski i Pani Niedzialkowska ? przekonywaliscie ze musi byc asfalt..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 19.08.2010 o godz. 15:51.
Odpowiedz cytując