Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2219
Stary 19.08.2010, 15:13
ja myślę że w poniedziałek poznamy duet trener+dyr. sportowy-> po to aby zaczął działać razem.
a tak naprawdę jeszcze wierze w Jimeneza nadzieja matka głupich...
Nie chce koemanów bo Erwin nie daje rady i jest nie wiadomą a Ronald nie te progi moim zdaniem on nie chciałby CV dawać sobie Wisły ( a te kandydatury wydają mi się wyssane z palca przez gazety).