Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Woland
Member
Od: 10.2004
Offline
#
17775
19.08.2010, 14:55
Dostanę w jakimś sklepie w Krakowie środek na rdzę BrunoxEpoxy, czy zostaje mi jedynie kupno przez internet?
ŚLĄSK,WISEŁKA,LECHIA GDAŃSK
CZY CIEMNO,CZY JASNO PŁYNIE WISŁA PRZEZ MIASTO
Woland
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Woland
Znajdź inne posty napisane przez Woland