Wyświetl pojedynczy post
Isfahan
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2217
Stary 19.08.2010, 14:36
Markus, ale ja jakoś nie zauważyłam, żeby Wisła zawojowała z tymi trenerami Europę, a Polonia Warszawa z Bakero zajęła 13. miejsce Chyba że w Twoim świecie było inaczej.

I tak, Basałaj nie zatrudnia księgowego. On zatrudnia trenera, który ma zmienić oblicze Wisły, tej Wisły Więc daruj sobie te swoje frazesy o tym, że prezes już dawno powinien znaleźć następcę Kasperczaka. A tak poza tym, to nie wiem, czy przypominasz sobie, jak było ze zwolnieniem Skorży: rano wyleciał, po południu był już Kasperczak. I jaki był efekt?