Markus, ale ja jakoś nie zauważyłam, żeby Wisła zawojowała z tymi trenerami Europę, a Polonia Warszawa z Bakero zajęła 13. miejsce

Chyba że w Twoim świecie było inaczej.
I tak, Basałaj nie zatrudnia księgowego. On zatrudnia trenera, który ma zmienić oblicze Wisły, tej Wisły

Więc daruj sobie te swoje frazesy o tym, że prezes już dawno powinien znaleźć następcę Kasperczaka. A tak poza tym, to nie wiem, czy przypominasz sobie, jak było ze zwolnieniem Skorży: rano wyleciał, po południu był już Kasperczak. I jaki był efekt?
