Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1742
Stary 19.08.2010, 13:59
Żuczek napisał(a):Wyświetl post
Przeczytałem swój krótki post pięć razy i nie zauważyłem, żebym wspominał coś o Wiśle. Za mną już chyba jest coś nie tak.
sprzyjają innym = są przeciwko Wiśle. Proste.
Odpowiedz cytując