Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
1742
19.08.2010, 13:59
Żuczek
napisał(a):
Przeczytałem swój krótki post pięć razy i nie zauważyłem, żebym wspominał coś o Wiśle. Za mną już chyba jest coś nie tak.
sprzyjają innym = są przeciwko Wiśle. Proste.
DDP
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DDP
Znajdź inne posty napisane przez DDP