Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4302
Stary 19.08.2010, 13:54
Domello napisał(a):Wyświetl post
http://soccernet.espn.go.com/match?i...ue=UEFA.EUROPA

Jest na lawce
co Oni 3-3-4 graja ?
A na Sybirze, na ławce, ten co ma przejebane na żylecie

E: graja po 10 moze wpuści Marcelo, jedyny defender na ławce.

http://www.futbol.pl/artykul/91948.html

Kuba twarzą FIFA 11
Ostatnio edytowane przez szprotson : 19.08.2010 o godz. 14:11.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując