Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4300
Stary 19.08.2010, 13:49
blanco napisał(a):Wyświetl post
PSV gra właśnie z Sibirem , nie wie ktoś czy Marcelo wyszedł w pierwszej 11 ? Szukałem składów na oficjalnej PSV ale chyba nie jestem wystarczająco kumaty bo nigdzie nie ma.
Jest na ławce rezerwowych.
Odpowiedz cytując