Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1739
Stary 19.08.2010, 13:42
flamengista napisał(a):Wyświetl post
osobiście nie bardzo w to wierzę.
Zuch chłopak.http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/e...aleglosci.html

Żuczek napisał(a):Wyświetl post
A ja słyszałem, że szczęście zawsze sprzyja Lechowi. Szczęście zwane "sędziowie".
Racja. Wszyscy sędziowie są przeciwko Wiśle...wszyscy i pogoda też i murawa i politycy i Rysiu z Klanu...Podać chusteczkę?
Odpowiedz cytując