flamengista napisał(a):

|
osobiście nie bardzo w to wierzę.
|
Zuch chłopak.
http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/e...aleglosci.html
Żuczek napisał(a):

|
A ja słyszałem, że szczęście zawsze sprzyja Lechowi. Szczęście zwane "sędziowie".
|
Racja. Wszyscy sędziowie są przeciwko Wiśle...wszyscy i pogoda też i murawa i politycy i Rysiu z Klanu...Podać chusteczkę?