Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1730
Stary 19.08.2010, 13:04
FredzIo napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32294,t...wiadomosc.html
wp.pl podaje, powołując się na pracowników Cracovii, że w dniu meczu ze Śląskiem Ntibazonkiza schudł 8kg! To chyba niemożliwe. Niech się wypowie ktoś mający pojęcie.
Ja kiedyś po meczu w juniorach ważyłem o 3kg mniej niż przed meczem. Ale nie miałem sylwetki super sportowca. Jakaś tam nadwaga na pewno była. Dlatego nie chce mi się wierzyć, że zawodowy piłkarz miałby z czego zrzucić 8kg...

Wg mnie gruba przesada te 8kg. Ale nie znam się na dietetyce. To tylko moje przypuszczenia.
Odpowiedz cytując