Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jdr
Member
Od: 10.2006
Skąd: Żory
Offline
#
4297
19.08.2010, 12:22
kto wie co tam u Jasia Paulisty? swoja droga przydal by sie dynamiczny skrzydlowy, tam Jasiu niezle sie spisywal, a tak wspomnialem o nim, bo Manu z Legii wlasnie mi sie skojarzyl mocno z Jasiem..
jdr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jdr
Znajdź inne posty napisane przez jdr