Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
szymonw7
Member
Od: 07.2010
Offline
#
13939
19.08.2010, 12:18
christof20
napisał(a):
Jak dla mnie to to jest zupełnie nowy nurt w architekturze - fuszeryzm
Inne elementy tego nurtu to popękane ściany, dziury w betonie i paskudne zacieki.
zapomniałeś dodać jeszcze ścianę w szybie
Dziś w Krakowie radość wielka,
Bo Wisełka nasza gra.
Jak tak dalej dobrze pójdzie,
To na wiosnę mistrza ma.
Aleluja, Aleluja, Aleluja, nasz TS
szymonw7
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szymonw7
Znajdź inne posty napisane przez szymonw7