Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13937
Stary 19.08.2010, 12:07
kadziolek1906 napisał(a):Wyświetl post
Jagielonia nie przyjmuje kibiców gości w tej rundzie, to dlaczego My musimy
Ja .......e, cieszysz sie z tego jak gości nie ma na stadionie? Wtedy mecz staje sie zupełnie inny. Jak przyjedzie 5,5 tysiaca kibiców np. z Chorzowa to wtedy dopiero bedzie widowisko...
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując