kadziolek1906 napisał(a):

Jagielonia nie przyjmuje kibiców gości w tej rundzie, to dlaczego My musimy
|
Ja .......e, cieszysz sie z tego jak gości nie ma na stadionie? Wtedy mecz staje sie zupełnie inny. Jak przyjedzie 5,5 tysiaca kibiców np. z Chorzowa to wtedy dopiero bedzie widowisko...