Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13936
Stary 19.08.2010, 11:51
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Zadaj dziś takie pytanie proszę

I czy deska w elewacji to nurt naturyzmu czy brutalizmu
Jak dla mnie to to jest zupełnie nowy nurt w architekturze - fuszeryzm Inne elementy tego nurtu to popękane ściany, dziury w betonie i paskudne zacieki.
Odpowiedz cytując