Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9822
Stary 19.08.2010, 11:48
sambo napisał(a):Wyświetl post
w imię walki z kaczyzmem - wykształciuch zeżre nawet sam chleb (i to suchy) z wodą jak będzie trzeba - chyba, że zrobi emigrejszyn i będzie n***w kaczystów z flanki popijając sajdera
Jak Ci tak trudno zrozumieć ,że Kaczyński i jego zgraja:Kurskich , Ziobrów,Brudzińskich to banda skończonych kretynów ,to nie moja wina ani wyborców PO czy SLD