sambo napisał(a):

|
w imię walki z kaczyzmem - wykształciuch zeżre nawet sam chleb (i to suchy) z wodą jak będzie trzeba - chyba, że zrobi emigrejszyn i będzie n***w kaczystów z flanki popijając sajdera
|
Jak Ci tak trudno zrozumieć ,że Kaczyński i jego zgraja:Kurskich , Ziobrów,Brudzińskich to banda skończonych kretynów ,to nie moja wina ani wyborców PO czy SLD