Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1727
Stary 19.08.2010, 11:36
Ot taka ciekawostka:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

osobiście nie bardzo w to wierzę. To chyba robota kogoś "Życzliwego"

Cytat:
Wszyscy myślą, że Lech jest niewiadomo jak bogaty, a tak naprawdę często nie ma pieniędzy na czas - powiedział jeden z informatorów dziennika.
Fajnie, ale mają stosunkowo niski pułap płac, kasę za Lewandowskiego, wpływy od sponsorów (sOlivier), bilety i kasę z Canal+. Moim zdaniem bzdura.

Dlaczego więc to wklejam? Ano dlatego, że widać "najbardziej medialny klub w Polsce" podpadł redakcji przynajmniej jednego czasopisma. Futbol News to nie czołówka, ale jednak.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując