Ot taka ciekawostka:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
osobiście nie bardzo w to wierzę. To chyba robota kogoś "Życzliwego"
Cytat:
|
Wszyscy myślą, że Lech jest niewiadomo jak bogaty, a tak naprawdę często nie ma pieniędzy na czas - powiedział jeden z informatorów dziennika.
|
Fajnie, ale mają stosunkowo niski pułap płac, kasę za Lewandowskiego, wpływy od sponsorów (sOlivier), bilety i kasę z Canal+. Moim zdaniem bzdura.
Dlaczego więc to wklejam? Ano dlatego, że widać "najbardziej medialny klub w Polsce" podpadł redakcji przynajmniej jednego czasopisma. Futbol News to nie czołówka, ale jednak.