Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13929
Stary 19.08.2010, 09:23
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...3_tysiecy.html

No oczywiście, Majcher będzie robił piękny PR obiektu i siebie przed wyborami.
Listopad jest nierealny, chociaż bardzo bym chciał, aby już wtedy obiekt był gotowy.
Tej Niedziałkowskiej to już nawet czytać nie mogę:
Cytat:
Już dziś ma się rozpocząć wyburzanie starych bramek wejściowych od strony al. 3 Maja. Na placu przed stadionem w pierwszych dniach września ma zostać uruchomiony parking samochodowy. - Na razie płaski, pokryty asfaltem. Nie ma sensu wydawać pieniędzy na droższe rozwiązanie, bo dla tego terenu będziemy szukali inwestora, który chciałby jak najszybciej budować parking podziemny - tłumaczy Niedziałkowska.
"będziemy szukać", co oni do *uja robią od 2 lat, kiedy nikt nie zgłosił się do pierwszego przetargu? Czemu nie ogłoszono go ponownie? Pierniczenie, że rzygać się chce.
Odpowiedz cytując