Gwiaździsty - nie obrażaj hipermarketów

Pewnie na świecie wiele ładniejszych by się znalazło. Zresztą, jest pod Rzymem "fajne" więzienie - długie, szare, Ali Agcę w nim przetrzymywano. Jak zobaczyłem to zdjęcie powyżej, pomyślałem że przez pomyłkę załadowałeś zdjęcie więzienia Rebibbia
A bardziej poważnie - nic mnie ich stadion nie obchodzi. Niech - szybciej i lepiej - kończą nasz.