Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1726
Stary 19.08.2010, 08:46
Cytat:
Dokładnie szprotson A poza tym to szczyt szczytów żeby się kłócić odnośnie meczu koszerawej i Legii.

A z formą Wisły będzie lepiej, bo gorzej być nie może. Pozdrawiam
Co do pierwszego zdania to sie zgadzam, chociaz czy tu sie ktos kloci to nie wiem.
Ale musze zaapelowac co do drugiej mysli Z tym ze gorzej juz byc nie moze to slysze kilka lat. I przez te kilka lat jak to gorzej bc nie moglo kadra zaczela przegrywac ze Slowacja, Slowenia, polskie ekipy w europejskich pucharach regularnie dostaja baty od leszczy co kiedys wiadomo tez bylo ale sporadycznie (!) a nie tak ze mamy problemy z Kazachami, Maltanczykami, Azerami, Czechami bez formy itd (chyba juz nikt nie smie marzyc ze Wisla zagra z Realem czy Barca i nie dostanie 5 czy 7 bramek w jednym meczu... ;/, albo zagra wyrownany boj z Panathinaikosem), nie moglo byc gorzej a jednak liga, poziom ligi spada z roku na rok (w tym roku chyba zaczelo sie niezle, mam nadzieje ze bedzie lepiej jeszcze i naprawde zacznie wszystko isc w gore a nie w dol jak od kilku lat). Mecze polskich druzyn to kopanina przy ktorej mozna usnac. To tyle, naprawde ustrzegajcie sie slowa ze gorzej byc nie moze bo niestety moze. Mozemy spasc do poziomu gdzie pokonuja nas druzyny z San Mariono czy Luksemburga i dopoki nie jestesmy ponizej ich poziomu to jeszcze da sie cos w naszje pilce zjebac wiec napewno gorzej bnyc moze tylko oby nie bylo.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując