Eternit napisał(a):

|
W tym czasie mamy grać u siebie z Koroną, Śląskiem i Lechią. Na dwa ostatnie mecze można by się było może jakoś dogadać żeby i południowa była cała otwarta...
|
Korona przecież i tak nie przyjedzie. Znając życie to wtedy cała południowa i tak będzie zamknięta
