Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13926
Stary 19.08.2010, 08:30
Eternit napisał(a):Wyświetl post
W tym czasie mamy grać u siebie z Koroną, Śląskiem i Lechią. Na dwa ostatnie mecze można by się było może jakoś dogadać żeby i południowa była cała otwarta...
Korona przecież i tak nie przyjedzie. Znając życie to wtedy cała południowa i tak będzie zamknięta
Odpowiedz cytując