|
[QUOTE;964129]Sytuacja ma się zmienić od 18 września. Wtedy krakowianie wrócą na Reymonta, choć stadion będzie placem budowy jeszcze co najmniej do końca października. Przez ten czas kibice Wisły będą mogli siedzieć tylko na trybunie wschodniej (od strony parku Jordana), która mieści niespełna 13 tys. kibiców. Z kolei goście będą mieli do dyspozycji całą trybunę południową (od strony Błoń) na 5,5 tys. krzesełek, ale od Wisły na każdy mecz dostaną najwyżej kilkaset biletów. Takie rozwiązanie podyktowane jest względami bezpieczeństwa.[/QUOTE]
No to już jest ...restwo!!! Cała trybuna będzie stała pusta bo będą miejsca dla przyjezdnych.
Ostatnio edytowane przez cassius31krakow : 19.08.2010 o godz. 08:38.
|