Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
1463
19.08.2010, 07:37
Nehiar
napisał(a):
http://www.sport.pl/sport/1,67926,82...bserwacja.html
Wklejam to tutaj dlatego, że mówi mi coś nazwisko Abdou Razack Traore ... Czy przypadkiem nie było w poprzednim okienku jakiś doniesień że jesteśmy tym zawodnikiem zainteresowani ? To taka ciekawostka
Chyba nie byliśmy nim zainteresowani ...jest talent z FMa któregoś tak w ogóle
szlaQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szlaQ
Znajdź inne posty napisane przez szlaQ