Obejrzałem sobie stadion koszernych i jestem w szoku, jakie to jest szkaradne w środku! Dramat goni dramat.
Kolor czerwony to to jest w przybliżeniu takim dość sporym, no chyba że barwy to buraczkowo białe? Że drużyna buraczkowa to i kolor taki?
No i jeżeli ktoś narzeka na pleksi u nas to co można powiedzieć o czymś takim
Środek sektora, jedne z droższych biletów, u niech pewnie z 19,99 zł ale zawsze to miejsca premium. To kto chce siedzieć na środku?
A może na piętrze i na środku? Miejsca najwyżej, najbardziej na środku tanoi sprzedam!!!
No i na koniec ukryli wentylacje
Z zewnątrz jeszcze spoko, materiały, wykonanie. Wewnątrz jakiś dramat, małe to to, niezgrabne, po łebkach. A kto tą siatkę ogrodzeniową na środek sektora wpakował? Oddzielają swoich kibiców od siebie żeby się nie pobili

Hahaha
U nas w środku jest ok. Przynajmniej w miarę, a tam po tych dwóch latach propagandy że to turbo hiper super el stadio, jestem mocccno zdziwiony.