Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1724
Stary 18.08.2010, 22:46
Każdy ma swoje zdanie, wiec bezsensownie jest sie kłócić.

Skończmy na tym że pewien bramkarz to mega imbecyl.



E;Forma Wisły też chyba wpływa na moja frustracje, a w piłce przeciez szczescie sprzyja lepszym...
Ostatnio edytowane przez szprotson : 18.08.2010 o godz. 22:52.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując