wojti11795 napisał(a):

|
Bodajrze takie rozwiązanie przewidziane jest tylko na tr. zachodniej
|
A wie ktoś jak z tymi niebieskimi elementami (przepraszam nie wiem jak to inaczej określić, bo nie widze czy to ma być farba czy coś nałożone?! na elewacje w górnej czesci) z dostępnych wizualizacji na zachodniej? Zostaną czy nici z tego również
