Wyświetl pojedynczy post
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13919
Stary 18.08.2010, 22:22
wojti11795 napisał(a):Wyświetl post
Bodajrze takie rozwiązanie przewidziane jest tylko na tr. zachodniej
A wie ktoś jak z tymi niebieskimi elementami (przepraszam nie wiem jak to inaczej określić, bo nie widze czy to ma być farba czy coś nałożone?! na elewacje w górnej czesci) z dostępnych wizualizacji na zachodniej? Zostaną czy nici z tego również
Ostatnio edytowane przez mgła : 18.08.2010 o godz. 22:24.
Odpowiedz cytując