sandbender napisał(a):

O. Na Zachodniej zasłaniają tą dziurę nad górną trybuną takimi "panelami".
Na tym zdjęciu widać.
Znaczy że na wschodniej też poprawią i nie będzie wiać od tyłu?
|
Bodajrze takie rozwiązanie przewidziane jest tylko na tr. zachodniej