Wyświetl pojedynczy post
wojti11795
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13918
Stary 18.08.2010, 22:19
sandbender napisał(a):Wyświetl post
O. Na Zachodniej zasłaniają tą dziurę nad górną trybuną takimi "panelami".
Na tym zdjęciu widać.
Znaczy że na wschodniej też poprawią i nie będzie wiać od tyłu?
Bodajrze takie rozwiązanie przewidziane jest tylko na tr. zachodniej
Odpowiedz cytując