Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13917
Stary 18.08.2010, 22:08
O. Na Zachodniej zasłaniają tą dziurę nad górną trybuną takimi "panelami".
Na tym zdjęciu widać.
Znaczy że na wschodniej też poprawią i nie będzie wiać od tyłu?
Odpowiedz cytując