Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
moskit
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
13916
18.08.2010, 21:57
tu piszą że będzie transmisja z czwartkowej konferencji majchrowski basałaj o stadionie start godzina 20
http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...tadionu-wisly/
moskit
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do moskit
Znajdź inne posty napisane przez moskit