Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2171
Stary 18.08.2010, 21:48
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
He, he, to na pewno - i piszę to ze sporą dawką autoironii.
Autoironia jest cechą ludzi inteligentnych

Cytat:
Ale skąd wiesz/po czym wnioskujesz to przewartościowanie?
Chętnie bym Ci napisał, ale ponieważ co drugi forumowicz ma informacje z pierwszej ręki od kuzynki znajomego brata ogrodnika sąsiada Cupiała, mógłbym wypaść niewiarygodnie

Po prostu uwierz na słowo
Ostatnio edytowane przez willow : 18.08.2010 o godz. 21:50.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."