polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
He, he, to na pewno - i piszę to ze sporą dawką autoironii.
|
Autoironia jest cechą ludzi inteligentnych
Cytat:
|
Ale skąd wiesz/po czym wnioskujesz to przewartościowanie?
|
Chętnie bym Ci napisał, ale ponieważ co drugi forumowicz ma informacje z pierwszej ręki od kuzynki znajomego brata ogrodnika sąsiada Cupiała, mógłbym wypaść niewiarygodnie
Po prostu uwierz na słowo
