WiślakMyślenice napisał(a):

Jeeezu a co do rozgrywania meczu ma elewacja? A nawet jakby się okazało, że bez tego ani rusz, to czy wierzysz, że Dżej-Em i ZIKiT zepną teraz dupy i nagle sobie o nas przypomną?
Wcześniej pojawiało się zapytanie czy rozegramy mecz na Reymonta w połowie listopada, a Ty wyjeżdżasz meczem z Polonią, który ma się odbyć 26.08 (tego roku) na Suchych Stawach?
A z tym weselem to już mogłeś sobie darować...
|
Mogłeś sobie darować z rejestrowaniem się tu...
Ku**a co to za sztywniaki tu są...Bożeeee
Ps.I elewacja nie ma nic do rozegrania meczu tylko pisze,że będzie lepiej niż bez.A sam Majchrowski powiedział,że mecz odbędzie się wcześniej niż w listopadzie.