Wyświetl pojedynczy post
czera84
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13915
Stary 18.08.2010, 21:31
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Jeeezu a co do rozgrywania meczu ma elewacja? A nawet jakby się okazało, że bez tego ani rusz, to czy wierzysz, że Dżej-Em i ZIKiT zepną teraz dupy i nagle sobie o nas przypomną?

Wcześniej pojawiało się zapytanie czy rozegramy mecz na Reymonta w połowie listopada, a Ty wyjeżdżasz meczem z Polonią, który ma się odbyć 26.08 (tego roku) na Suchych Stawach?

A z tym weselem to już mogłeś sobie darować...
Mogłeś sobie darować z rejestrowaniem się tu...
Ku**a co to za sztywniaki tu są...Bożeeee
Ps.I elewacja nie ma nic do rozegrania meczu tylko pisze,że będzie lepiej niż bez.A sam Majchrowski powiedział,że mecz odbędzie się wcześniej niż w listopadzie.
Odpowiedz cytując