Wyświetl pojedynczy post
Isfahan
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2169
Stary 18.08.2010, 21:21
Markus napisał(a):Wyświetl post
Zapomniałeś jeszcze dodać jednego kryterium: "...i który nazywał się Hitzfeld".

Oczywiście możemy robić z Basałaja tytana operatywności i efektywności w poszukiwaniu nowego trenera. Będzie to tak samo prawdziwe, jak fakt że nie da się szybko zatrudnić nowego trenera w miejsce odchodzącego.

Ja nie mam zamiaru oczekiwać od Basałaja cudów. Chciałbym tylko, aby dotrzymał choćby tylko ram czasowych, które sam sobie nakreślił (słynne "dziesięć dni" - to też za wiele? A może on nawet tego nie powiedział, a Ci którzy to słyszeli byli z "innej rzeczywistości"? ) i abyśmy nie musieli dłużej oglądać na ławce tak słabego coacha jak Kulawika.
Jak zwykle wiele słów, zero zawartości merytorycznej. Google nie potrafiło odpowiedzieć na Twoje zapytanie? Jak nie umiesz znaleźć odpowiedzi na swoje (a nie moje) tezy, to się przyznaj do tego. To nie boli. Pozdrawiam z realnego świata.