|
Komentarz na Onecie pod artykułem z GK:
"Jestem jednym z podwykonawców Polimexu. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem kompletnego projektu trybuny zachodniej, a projekt przetargowy nie odpowiada dzisiejszym wymogom, i nie można wg. niego realizować prac. Koszty robót dodatkowych na które już są projekty zatwierdzane są przez ZIKIT (inwestora) miesiącami. Nie ma uzgodnień - praca idzie jak krew z nosa. Pani Marta Bulicz kompletnie nie zdaje sobie sprawy z tego co mówi, a na miejscu Polimexu podałbym ją natychmiast do sądu. Sprawa w 100% wygrana. Niech się wypowie na temat ilości kołowrotów wejściowych albo badań geologicznych pod trybuną zachodnią. Ale rozumiem ją... tonący brzytwy się chwyta... skandal.."
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|