Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13913
Stary 18.08.2010, 21:17
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Test nagłośnienia już był, ciekawe jak oni przeprowadzą ten test oświetlenia.
Przecież lampy na zachodniej, północnej i południowej nie były nawet odpalane. Pewnie tylko włączą aby się popisać, a właściwym nagrzewaniem lamp i ustawieniem równomierności zajmą się kiedy indziej.
Tak, i wszystko z tym cieciem w roli głównej. A podczas tego kabaretu będzie używał wszystkich możliwych sposobów żeby sie podlizać potencjalnym wyborcom. W sumie szkoda, że nie jest to otwarte dla wszystkich bo chętnie zobaczyłbym jego zachowanie.

A co do walki o stadion to tak jak ktoś wyżej napisał: chyba zapomniano o wytknięciu braku planowanych parkingów, przecież to będzie kosmos w dniu meczu. No chyba, że kopaczo-biegacze zadbają o frekwencje.

Wisła
Odpowiedz cytując