zdaje sie ze brakuje jeszcze nowoczesnego systemu kontroli wejsc na stadion.. gdzies mi sie tak przewinelo,
a jesli to prawda to mecza sie z tym od prawie miesiaca , to komunikat z oficjalnej strony Wisly , data 21 lipca
Cytat:
Mimo starań inwestora nadal nie jest gotowy system kontroli wejść, przez co trybuna nie spełnia wymogów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Dodatkowo brakuje całościowego oświetlenia stadionu. W związku z tym obiekt nie może zostać na razie zgłoszony do żadnych rozgrywek.
Nie są prawdą informacje, które ukazały się dzisiaj w mediach, jakoby system ewidencji osób nie był konieczny do rozegrania meczu w trzeciej rundzie kwalifikacji Ligi Europejskiej. Obowiązek wyposażenia stadionu w elektroniczny system identyfikacji osób nakłada ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych.
|
a Basalaj sie moze godzic czy nie godzic.. co chlop moze poradzic.. prosi, nalega, a oni tak swoje.. jutro to zwykla pokazowka przed wyborami.. nie bedzie kibicow.. a wiec bedzie slodko i uroczo... Majchrowski slodko popierdzi, usmiechnie sie, poda reke Basalajowi i tyle, fama pojdzie do mediow i dalej bedzie przekonanie ze nic sie nie dzieje.. i nawet na Twoim przykladzie juz to widac "hucznego testowania..." czego? ze oswietlenie wlacza i kopna pilke na nowej murawie (proba naglosnienia juz byla)? tego typu rzeczy mogliby w zaciszach wykonac bez potrzeby robienia z tego szopki.. jakby to otwarcie stadionu bylo.. skonczy sie na tym ze wlacza oswietlenie i 5 lamp nie bedzie dzialac.. bo nic prawdopodobnie nie sprawdzali wczesniej.. i nikt nie powiedzial ze za chwilke rozegramy mecz na R22.. rownie dobrze cala runde bedziemy sie tulac po SS