WiślakMyślenice napisał(a):

Jeeezu a co do rozgrywania meczu ma elewacja? A nawet jakby się okazało, że bez tego ani rusz, to czy wierzysz, że Dżej-Em i ZIKiT zepną teraz dupy i nagle sobie o nas przypomną?
Wcześniej pojawiało się zapytanie czy rozegramy mecz na Reymonta w połowie listopada, a Ty wyjeżdżasz meczem z Polonią, który ma się odbyć 26.08 (tego roku) na Suchych Stawach?
A z tym weselem to już mogłeś sobie darować...
|
Stary a dlaczego nie może być meczu z Polonią B na R22, brakowało tylko oświetlenia które jutro będzie w całości testowane. Myślisz ze Basałaj po ostatniej rozmowie z JM zgodził by sie znowu prawie całą runde grać na SS. Napewno by nie robili takiego chucznego testowania oświetlenia, murawy i nagłośnienia gdybyśmy mieli dopiero zagrać na R22 w listopadzie. Myśle ze z Polonią bedzie cięszko ale realnie, ale z Koroną już napewno na R22