Cytat:
|
ps. Jaroo Antolović piłkę dłużej niż8 sek przetrzymywał 5 razy
|
ok ale ile razy trzymal ja 7 czy 8 sekund? Bo tak jak tam Cabaja podsumowywalem to mowie nie przesadzajmy 7,8 sekund to nie jest grube przegiecie wiec mozna takich przewinien nie brac pod uwage. A Cabaj jak pisalem trzymal pilke 8 razy za dlugo, a jesli Antolivic 5 razy (nie wiem wlasnie ile w tym bylo 7 czy 8 sekundowego przetrzymywania) to Cabaj przetrzymywal ja 12 razy.
Teraz nalezaloby wziac 5 przykladowych meczow i tez zrobic takie podsumowanie ile czasu bramkarze graja na czas. Niektorzy pisza ze jesli juz sie chce gwizdac takie przewinienia to wszystkie je odgwizdywac. Nie przesadzajmy, po prostu mysle ze ten przepis interpretuje sie tak ze jesli juz bramkarz naprawde przesadza to wtedy sedzia odgwizduje faul. Antolovic przetrzymywal 5 razy wiec mu uszlo, Cabajek chcial byc madry, oszukal 12 razy to juz mu nie uszlo. Ciekawe czy w innych meczach bramkarze mieszcza sie w tej liczbie co Antolovic czy blizej im do Cabaja
EDIT
W takim razie Antolovic 5, Cabaj 8 razy juz przy wyniku 0:1 + 2 razy jeszcze przy 0:0
Czyli nadal bardziej przycina w wala od Legionisty. Poza tym pamietajmy ostatnie naciaganie przy... podciaganiu getry

Jak pisalem wczesniej, mogl jeszcze siura wyjac i sie odlac. A co tam, jak mozna sobie z pilka getry podciagac to i mozna sie odlac, troche czasu ukrasc